Additional information
| UPC | 051156113168 |
|---|---|
| Manufacturer | Harris Engineering |
| Manufacturer Part Number | S-BR2P |
| Attachment Type | Picatinny |
| Color | Black |
| Material | STEEL/ALUMINUM |
| Model | Bipod |
| Number of Legs | 2 |
| Product Type | Bipod |
| Size | 6"-9" |
| Subcategory | Bipods & Tripods |
| Type of Feet | Rubber |
| Vertical Adjustment | 6-9" |
| Weight | 12.50 oz |


Reviews
There are no reviews yet.