Additional information
| UPC | 791154083314 |
|---|---|
| Manufacturer | Griffin Armament |
| Manufacturer Part Number | GA30SDK-W |
| Accessories | 5/8X24 Gate-LOK Muzzle Device |
| Caliber/Gauge | .30 Caliber |
| Color | Black |
| Diameter | 1.50" |
| Finish | Cerakote |
| Material | 17-4PH Stainless Steel |
| Model | 30SD-K |
| Overall Length | 6.60" |
| Product Type | Suppressor |
| Size | 6.6" |
| Subcategory | Suppressors |
| Thread Pattern | 5/8"-24 tpi |
| Weight | 17.8oz |


Reviews
There are no reviews yet.