Additional information
| UPC | 658175115144 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4643A |
| Additional Feature 1 | Std. Rings & L-Shape Ring |
| Additional Feature 2 | Ballistic Calculator |
| Additional Feature 3 | Smart Rangefinder |
| Adjustable Objective | False |
| canDropship | True |
| Drilled and Tapped | False |
| Finish | Black |
| Finish Type | Black |
| Height | 4.3 |
| Illuminated Reticle | True |
| Length | 17.1 |
| Objective | 19mm |
| Package Height | 4.3 |
| Package Length | 17.1 |
| Package Width | 7.6 |
| Power | 2.5X – 25X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | Multiple Patterns & Color |
| Scope Cover Included | False |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Size | 30mm |
| Weight | 1.93 lbs. |
| Width | 7.6 |
| Color | Black |
| Optics Type | Thermal Optic |


Reviews
There are no reviews yet.